Veřejné a soukromé lekce jógy

Veřejné lekce

Nové lekce ve studiu Zen Garden

Vždy v úterý 17-18, 18.15-19.15 jsou nové lekce ve studiu Zen Garden, Holečkova 5, Praha 5. Na tyto lekce je nutné se přihlásit přes rezervační systém https://zen-garden.isportsystem.cz/

zen

Úterý

12.00-13.00- level mix, Yogame, Praha 1, Národní třída 22 (více info zde)

Čtvrtek

11.15-12.15, veřejná lekce level mix, studio Hvězda, Praha 6, Křenova 11

Zkuste soukromé lekce jógy nebo individuální konzultace

Kapacita je plná!!!!

Nemáte čas chodit na lekce ve stanovených hodinách, máte speciální nároky nebo nechcete chodit na lekce, kde je více lidí? Vyzkoušejte soukromé hodiny jógy.

banners-640x220-private

Soukromé lekce

Jste začátečník? Právě Vám nabízím individuální péči a vyšší standard. Učitel se plně věnuje jen Vám. Díky individuálním lekcím jógy se začátečník posune velmi rychle vpřed. Zohledním, co od jógy očekáváte.  Kromě fyzických benefitů jóga přináší zlepšení spánku, uvolnění od stresu a celkové zlepšení kvality života.  Jste sportovec a potřebujete kompenzaci? Nebo jste manažer a žijete ve stresu? Jste maminka s dětmi a potřebujete vypnout a mít čas jen pros sebe? Právě tyto lekce jsou pro vás ideální. Soukromé lekce nabízím také těhotným (sama jsem praktikovala jógu téměř do porodu) a maminkám po šestinedělí.

KDE:  Studio Yogame, Národní 21, Studio Hvězda, Křenova 11, Praha 6             KDY: Po -Čt

CENA:

Studio Yogame, Národní 21, Praha 1 

60min                              950,-                     90 min                         1250,-

 Studio Hvězda, Křenova 11, Praha 6

60min                              850,-                     90min                          1100,-

 

Individuální konzultace- pro mírně pokročilé a pokročilé

Máte za sebou min. 1 rok pravidelné jógové praxe (pod vedením učitele na veřejných či soukromých lekcí) a chtěli byste také praktikovat samostatně (samostatná praxe je základem jógy poté, co se posunete z levelu začátečník do levelu pokročilejšího). Sice už máte svojí podložku, koupili jste si i knížky s hezkými obrázky, ale pořád nevíte, jak na to? Jak správně sestavit sekvenci, jak se dostat do pokročilejších pozic nebo máte mezery v základech? Něco vás při józe bolí a nevíte proč? Se vším vám pomohu. Budeme komunikovat po whatsappu (messengeru, emailu), kdy si řekneme, co přesně potřebujete a očekáváte. Vytvořím pro vás sekvenci pro vlastní praxi, pak se setkáme a tuto sestavu si společně procvičíme a vše si vysvětlíme. Následně  dostanete ještě tuto sekvenci nafocenou a v případě dalších nejasností služba zahrnuje jednu následnou konzultaci po whatsappu (messengeru, emailu).

KDE:

Studio Yogame, Národní 21, Praha 1,

Studio Hvězda, Křenova 11, Praha 6 

U  vás doma (Praha 1,2, 5,6)     

CENA:  60min- 75min -90min                    900-, 1000,-  1200,-

Doporučení 1x měsíc, platí pro klienty, kteří se chtějí setkat jen občas či jednorázově

 

PODMÍNKY: Pokud dojde ke zrušení  (zdravotní důvody nevyjímaje) méně jak 24h před domluvenou lekcí, 50 procent z ceny propadá, U konzultací záloha 50 procent z ceny předem na účet 7243157004/2700. Chápu, že se možná jedná o tvrdé podmínky, nicméně ze zkušenosti vím, že v rámci stanovení jistých hranic jsou klienti více disciplinovaní, což je součástí jógové filosofie. Propadlá záloha se používá na zaplacení sálu, který je předem rezervovaný a zároveň platíte můj čas, který zahrnuje přípravu (jež provádím několik dní předem) na danou lekci s Vámi.

 

V případě zájmu o individuální lekce jógy či jakýchkoliv dotazů pište na email: Apolena.t@email.cz. Ráda  a pokud možno co nejrychleji  odpovím.