Soukromé lekce jógy

Zkuste individuální lekce jógy

Nemáte čas chodit na lekce ve stanovených hodinách, máte speciální nároky nebo nechcete chodit na lekce, kde je více lidí? ¨Vyzkoušejte soukromé hodiny jógy.

banners-640x220-private

Právě Vám nabízím možnost soukromé lekce –  individuální péče a vyšší standard. Učitel se plně věnuje jen Vám. Zohledním, co od jógy očekáváte.  Kromě fyzických benefitů jóga přináší zlepšení spánku, uvolnění od stresu a celkové zlepšení kvality života.  Jste sportovec a potřebujete kompenzaci? Nebo jste manažer a žijete ve stresu? Jste maminka s dětmi a potřebujete vypnout a mít čas jen pros sebe? Právě tyto lekce jsou pro vás ideální. Soukromé lekce nabízím také těhotným (sama jsem praktikovala jógu téměř do porodu) a maminkám po šestinedělí.

Díky individuálním lekcím jógy se začátečník posune velmi rychle vpřed a pokročilému se otevře cesta do pozic a spirituality, s kterými se na běžné lekci těžko setká.

KDE: Soukromé lekce se mohou konat u vás či v soukromých prostorách na Praze 5, Košíře.

KDY: Po-Pá 8h-17h,  Víkendy dle domluvy.

Lekce v soukromých prostorách  (Prah 5- Košíře)

60 min                                                         700,-

90 min                                                         900,-

CENA:  Lekce u vás doma

60 min                                                          900,-

90 min                                                        1100,-

 

 

 

V ceně je zahrnuto zapůjčení karimatky a dalších pomůcek (polštáře, deky atd.), které budete potřebovat ke své jógové praxi.

PODMÍNKY: Pokud dojde ke zrušení  (zdravotní důvody nevyjímaje) méně jak 24h před domluvenou lekcí, 50 procent z ceny propadá,  Je možné platit poukázkami Sodexo. Chápu, že se možná jedná o tvrdé podmínky, nicméně ze zkušenosti vím, že v rámci stanovení jistých hranic jsou klienti více disciplinovaní, což je součástí jógové filosofie.

 

V případě zájmu o individuální lekce jógy či jakýchkoliv dotazů pište na email: Apolena.t@email.cz. Ráda  a pokud možno co nejrychleji  odpovím.