Soukromé lekce jógy

Zkuste soukromé lekce jógy nebo individuální konzultce

Nemáte čas chodit na lekce ve stanovených hodinách, máte speciální nároky nebo nechcete chodit na lekce, kde je více lidí? Vyzkoušejte soukromé hodiny jógy.

banners-640x220-private

Soukromé lekce- pro začátečníky

Jste začátečník? Právě Vám nabízím individuální péči a vyšší standard. Učitel se plně věnuje jen Vám. Díky individuálním lekcím jógy se začátečník posune velmi rychle vpřed. Zohledním, co od jógy očekáváte.  Kromě fyzických benefitů jóga přináší zlepšení spánku, uvolnění od stresu a celkové zlepšení kvality života.  Jste sportovec a potřebujete kompenzaci? Nebo jste manažer a žijete ve stresu? Jste maminka s dětmi a potřebujete vypnout a mít čas jen pros sebe? Právě tyto lekce jsou pro vás ideální. Soukromé lekce nabízím také těhotným (sama jsem praktikovala jógu téměř do porodu) a maminkám po šestinedělí.

KDE: soukromé prostory Praha 5, Košíře                KDY: Po -St dopoledne

CENA: 60min                              800,-                     90 min                         1100,-

Doporučení: min 1x týdně

 

Individuální konzultace- pro mírně pokročilé a pokročilé

Máte za sebou min. 1 rok pravidelné jógové praxe (pod vedením učitele na veřejných či soukromých lekcí) a chtěli byste také praktikovat samostatně (samostatná praxe je základem jógy poté, co se posunete z levelu začátečník do levelu pokročilejšího). Sice už máte svojí podložku, koupili jste si i knížky s hezkými obrázky, ale pořád nevíte, jak na to? Jak správně sestavit sekvenci, jak se dostat do pokročilejších pozic nebo máte mezery v základech? Něco vás při józe bolí a nevíte proč? Se vším vám pomohu. Budeme komunikovat po whatsappu (messengeru, emailu), kdy si řekneme, co přesně potřebujete a očekáváte. Vytvořím pro vás sekvenci pro vlastní praxi, pak se setkáme a tuto sestavu si společně procvičíme a vše si vysvětlíme. Následně  dostanete ještě tuto sekvenci nafocenou a v případě dalších nejasností služba zahrnuje jednu následnou konzultaci po whatsappu (messengeru, emailu).

KDE: Soukromé prostory Praha 5, Košíře                                       KDY: dle individuální domluvy (Čt- celý den do 17h)

CENA:  75min                    1200,-

Doporučení 1x za 3-4 týdny (mezitím praktikujete sami dle dané sekvence)

V ceně je zahrnuto zapůjčení karimatky a dalších pomůcek (polštáře, deky atd.), které budete potřebovat ke své jógové praxi.

PODMÍNKY: Pokud dojde ke zrušení  (zdravotní důvody nevyjímaje) méně jak 24h před domluvenou lekcí, 50 procent z ceny propadá, Chápu, že se možná jedná o tvrdé podmínky, nicméně ze zkušenosti vím, že v rámci stanovení jistých hranic jsou klienti více disciplinovaní, což je součástí jógové filosofie.

 

V případě zájmu o individuální lekce jógy či jakýchkoliv dotazů pište na email: Apolena.t@email.cz. Ráda  a pokud možno co nejrychleji  odpovím.