Kurzy a workshopy

Zvládání emocí a stresu

Online webinář- ZOOM 23.5, 9.30h-11h

labyrinth-2037286__480

Jak zvládat vlastní emoce a kde se vlastně berou? Proč musím pořád myslet a nemůžu pak spát? Kde se bere strach a úzkost a co s tím? Proč je někdy tak těžké se ovládat?

Webinář zaměřený na zvládnutí emocí a stresu bude rozdělený na dvě části. První a ta větší část (60min) bude teoretická, kde se dozvíte vše okolo emocí, fungovaní našeho mozku a nervového systému a co s tím můžeme dělat, abychom nebyli jen v pozici obětí našich mentálních procesů. V praktické části si řekneme jak pracovat se stresem a ukážeme si nácviky relaxačních a uvolňovacích technik. Z této části také dostanete po skončení webináře sepsaný materiál s užitečnými tipy.

Cena: 200,-
Přednášející: Mgr. Apolena Tůmová
Webinář bude částečně vycházet z učení MUDr. Karla Nešpora, přednášek a seminářů Institutu fyziologické socializace a učení jógy.

Přihlášení emailem: Apolena.t@email.cz
Webinář bude probíhat přes aplikací ZOOM, kterou už asi všichni používají, takže k tomu nepíšu žádné další podrobnosti:)

5 elementů v jógové praxi

Kdy a kde: 30.5 Olomouc, pavlina.porizkova@gmail.com

Od země do prostoru- 5 elementů v józe

Země, voda, oheň, vzduch a éter je pět elementů, které nás obklopují a objevují se i v józe. Pokud nějaký prvek chybí, praxe pak není komplexní. Budeme se zabývat základní stabilitou spojenou se zemí. Lehkostí a pohybem, jež přináší voda. Oheň, který je výzvou pro naší disciplínou a ochotu vystoupit z komfortní zóny. Fyzická část v umění jógy je přípravou pro další stupně na mentální úrovni. Tam patří vzduch, který je spojený s dechem a tedy dechovými techniky a nakonec nejvýše stojí ether zastoupený meditací, jehož zdrojem je vědomí.

Délka workshopu 2.5 h dopoledne, polední pauza 1.5 h odpoledne (celkem 4h)

Cena: 990,-

Pro všechny úrovně pokročilosti

Vyučující: Mgr. Apolena Tůmová (Iyengar yoga teacher certified)

Příhlásit k odběru Newsletteru