Kurzy a workshopy

12.9. – 12.12.2017 Kurz Iyengar jógy pro začátečníky s Apolenou

Chcete se seznámit s jógou? Přidejte se do kurz pro začátečníky L1 s Apolenou! Naučíte se vnímat své tělo, získáte fyzickou stabilitu a pružnost a dosáhnete zklidnění…

  

V kurzu pro začátečníky se seznámíte se základními pozicemi podle propracovaného konceptu uznávaného  indického učitele BKS Iyengara, autora jedné z nejucelenějších a nejprodávanějších knih o józe „Výklad jógy“. Postupně se prakticky naučíte, jaký vliv mají pohyby rukou a nohou na celé tělo a jaký vliv má nastavení těla na mysl.

V průběhu několika týdnů pochopíte, v čem je Iyengar jóga tak přístupná všem studentům bez rozdílu věku. Pomůcky (pásky, bolstery, židle a bloky atd.) vám pomohou jako podpora k získání rovnováhy a důkladné instrukce zkušené lektorky zpřístupní porozumění jednotlivým akcím.

Výhodou uzavřeného kurzu je, že studenti mají podobnou úroveň pochopení, skupina se tedy posouvá efektivněji vpřed jako celek a je dostatek času jednotlivé akce a pozice vysvětlit a rozvíjet. Lektorka má také více prostoru se studentům individuálně věnovat. Zároveň kurz nabízí návyk pro pravidelnou praxi, která je pro jógu klíčová.

Přijďte si vyzkoušet jednu lekci v úterý 5.9.2017 od 16:00 za 220 Kč (či 176 Kč s Yogajoga kartou). Těšíme se na společnou cestu vpřed…

Kdy & Kde
Každé úterý  16:00 – 17:00 od 12.9. – 12.12.2017 | ve velkém sále Iyengar Yoga Institutu Praha

Cena
14 lekcí = při platbě do 31. 8. za 2.900 Kč, od 1.9. za 3.300 Kč

Lektorka
Apolena Tůmová

Rezervace a informace v Iyengar Yoga Institutu Praha. Platba je možná v hotovosti, platební kartou či bankovním převodem. Platba za kurz je nevratná. Náhrada není možná. Kurz se uskuteční při minimální počtu 5 osob. Změny vyhrazeny.

 

Příhlásit k odběru Newsletteru