Kurzy a workshopy

4.4. – 20.6.2017 Kurz pro začátečníky i mírně pokročilé  s Apolenou

Chcete se seznámit s jógou? Přidejte se do kurz pro začátečníky

Naučíte se vnímat své tělo, získáte fyzickou stabilitu a pružnost a dosáhnete zklidnění…

V kurzu pro mírně pokročilé začátečníky budete rozvíjet porozumění základním pozicím podle propracovaného konceptu uznávaného indického učitele BKS Iyengara, autora jedné z nejucelenějších a nejprodávanějších knih o józe „Výklad jógy“. Postupně se prakticky naučíte, jaký vliv mají pohyby rukou a nohou na celé tělo a jaký vliv má nastavení těla na mysl.
V průběhu několika týdnů pochopíte, v čem je Iyengar jóga tak přístupná všem studentům bez rozdílu věku. Pomůcky (pásky, bolstery, židle a bloky atd.) vás podpoří v získání rovnováhy a důkladné instrukce zkušené lektorky zpřístupní porozumění jednotlivým akcím.
Výhodou uzavřeného kurzu je, že studenti mají podobnou úroveň pochopení, skupina se tedy posouvá efektivněji vpřed jako celek a je dostatek času jednotlivé akce a pozice vysvětlit a rozvíjet. Lektorka má také více prostoru se studentům individuálně věnovat. Zároveň kurz nabízí návyk pro pravidelnou praxi, která je pro jógu klíčová.
Jednorázový vstup do uzavřeného kurzu je také možný, ale bez nároku na výhradní pozornost lektorky a za speciální jednorázové vstupné.
Těšíme se na společnou cestu vpřed…

Kdy & Kde
Každé úterý  16:00 – 17:00 od 4.4. – 20.6.2017 | ve velkém sále Iyengar Yoga Institutu Praha

Cena
12 lekcí = při platbě do 15.03. za 2.480 Kč, poté za 2.800 Kč

Lektorka
Apolena Tůmová

Rezervace a informace v Iyengar Yoga Institutu Praha. Platba je možná v hotovosti, platební kartou či bankovním převodem. Platba za kurz je nevratná. Náhrada není možná. Kurz se uskuteční při minimální počtu 5 osob. Změny vyhrazeny.

Od země do prostoru: 5 elementů v jógové praxi s Apolenou

Workshop Iyengar jógy pro studenty s minimálně roční praxí
Země, voda, oheň, vzduch a éter je pět elementů, které nás obklopují a objevují se i v jógové praxi. Země jako stabilita, voda jako jemnost, oheň jako výzva, vzduch jako dech a éter jako zvuk. Ve workshopu bude naše koncentrace směřovat na daný element v asáně, součástí workshopu bude Pranayama. Soustředění se na jeden element zklidní mysl a kromě fyzických benefitů zde otevřeme pomyslné dveře i mentálnímu přesahu jógové praxe.
Nebojte se, ačkoliv workshop trvá 3 hodiny, velká část je věnovaná názorným demonstracím akcí v jednotlivých pozicích a individuálnímu nastavení vašich pozic a dotazům. Lektorka bude mít na každého praktikujícího více času.
 

Kdy & Kde
Sobota dopoledne 10:00 – 13:00 | v Iyengar Yoga Institutu Praha

Cena
1x 3 h za 690 Kč

Lektorka
Apolena Tůmová

Rezervace a informace v Iyengar Yoga Institutu Praha. Platba je možná v hotovosti, platební kartou či bankovním převodem. Platba za kurz je nevratná. Náhrada není možná. Kurz se uskuteční při minimální počtu 5 osob. Změny vyhrazeny.

 

Příhlásit k odběru Newsletteru