Začátečníci

????????????????????????????????????

V našem studiu vřele vítáme všechny, kteří se rozhodli s jógou začít. Všichni učitele mají bohatou praxi s výukou začátečníků a ke každému přistupují s trpělivostí a laskavostí. Proto, abyste začali s jógou neexistují žádná omezení. Můžete být klidně zkrácení, v důchodu, maminka s dětmi, gaučový povaleč, co se to rozhodl změnit či naopak profi sportovec. Naše klientela je velmi různorodá.

Jsem začátečník, jaké lekce jsou pro mě vhodné, tak abych je zvládnul(a)?

Studio Yogazone vítá začátečníky (i ty chronické:) a všechny lekce označené v online rozvrhu jako LEVEL 1 nebo LEVEL MIX jsou pro ně vhodné. Noví klienti k nám přicházejí v průběhu celého roku a všichni učitelé jsou vyškoleni jak pro práci se zkušenými jogíny, tak s těmi, pro které je jóga jedna velká neznámá. Vyberte si lekci, která Vás zaujme.

Jsou nějaké kurzy pro začátečníky, případně mírně pokročilejší?

Pokud chcete dát své praxi logický systém, každé pololetí (září-únor) otvíráme kurzy jógy. Je to varianta, kterou začátečníkům doporučujeme. Vybrat si můžete z různých stylů: specialitou studia je Iyengar jóga, dále pořádáme kurzy v oblasti Hatha jógy. Lekce na sebe systematicky navazují a jógová praxe je tak efektivnější. Po absolvování takového kurzu (nejlépe v obou pololetích) už pak budete moci navštěvovat jakoukoliv otevřenou lekci včetně levelu 3.

Co si mám vzít s sebou?

Studio je plně vybavené veškerými pomůckami včetně podložek, nic si s sebou kromě oblečení brát nemusíte. Vodu je možné zakoupit na recepci.

Příhlásit k odběru Newsletteru