Jóga s Apolenou na Kanárských ostrovech

1.11.-8.11.2018 Fuerteventura

12788246_10208896745042616_777839637_n

Prodlužte si  léto před dlouhou zimou,  v listopadu, kdy už je v našich končinách zima, je na Fuerteventuře stále léto s teplotami okolo 25C. Zažijte propojení jógy, relaxace u bazénu, procházek po pláži a případně  i  surfovaní na vlnách Atlantiku na  nejkrásnějších plážích ostrova Fuerteventura (Kanárské ostrovy).

typ cena
Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji 20 750,-
Dítě od 2 do 11 let na řádném lůžku 12 300,-
Dospělý v jednolůžkovém pokoji 25 850,-

Cena zahrnuje

 • ubytování 7 nocí v komfortně zařízených klimatizovaných pokojích, vybavených vlastním sociálním zařízením, oddělenou obývací místností s kuchyňským koutem, balkonem či terasou, hotel Oasis Dunas 3*
 • stravování – polopenze formou bufetu
 • letecká doprava vč. transferů do/z hotelu
 • letištní taxy a palivový příplatek*
 • Iyengar yoga-certifikovaná lektorka Mgr. Apolena Tůmová, 2 lekce denně (všechny úrovně pokročilosti, začátečníci vítáni)
 • služby delegáta
 • zákonné pojištění proti úpadku CK

fit190x127 (1) fit190x127 (2) fit190x127 images oasis stažený soubor

Doplňující informace

 • *V případě nárůstu ceny leteckého paliva si cestovní kancelář vyhrazuje právo navýšit palivový příplatek.
 • Pobyt s programem bude realizován při minimálním počtu 15-ti cvičících osob, pokud není uvedeno jinak. Cestovní kancelář si vyhrazuje přizpůsobit program počtu a zdatnosti cvičících.
 • Slevy stejného druhu se nekombinují a nesčítají. Uplatnit lze takovou, která je pro klienta výhodnější nebo kterou si vybere.
 • Poskytnutí veškerých slev je podmíněno dodržením termínů splatnosti dohodnutých v cestovní smlouvě.
 • Nedílnou součást smluvního vztahu tvoří Všeobecné podmínky prodeje leteckých zájezdů CK CAPRODůležité informaceReklamační řád, případně Přepravní podmínky, které si pozorně prostudujte ještě před uzavřením cestovní smlouvy. Na základě zkušeností Vám doporučujeme Vám uzavřít pojištění, které alespoň z části (až 80 %) pokryje rizika spojená se stornem zájezdu.

Přihlášení:  Záloha ve výši 5000,-Kč, rezervace nutné do 15.6.2018. Přihlašujte se online přes CK CAPRO, či emailem na Apolena.t@gmail.com

 

Alternativně lze zajistit:

Okružní výlet lodí k ostrovům Lobos či Lanzarote

Jízda na koních či velbloudech v dunách

Lekce windsurfingu či kitingu

SUP (stand up paddleboard)

Lekce potápění

FUERTEVENTURA

Fuerteventura, to jsou nejkrásnější pláže se zlato bílým pískem omývané průzračným tyrkysovým mořem. Díky svému tvaru a své poloze v blízkosti Sahary, má  tento vulkanický ostrov, jako jediný ze sedmi Kanárských ostrovů bílé písečné pláže. Teploty ani přes zimu neklesají pod 23° C a po celý rok převažuje slunečné počasí.

surf7

Fuerteventura je nejdelší a druhý nejrozlehlejší  ze sedmi  Kanárských ostrovů, a je rájem pro vyznavače všech surfových  sportů. Ti zde najdou více než sto přístupných pláží s křišťálově čistou vodou a bílým pískem, který na mnoha místech tvoří písečné duny. Ostrov je sopečného původu, a vyhaslé krátery jsou vidět ze všech stran. Fuerteventura nabízí nejhezčí pláže Kanárských ostrovů. Mezi nejznámější patří Morro Jable, Playa de Sotavento a Playa de Cofete – nádherná pětihvězdičková 15 km dlouhá pláž na poloostrově Jandía.  Kromě pláží s bílým a žlutým pískem zde také najdete pláže s černým lávovým pískem, například v Tarajaleju. Kromě surfování nabízí ostrov spoustu zajímavých míst jako například Dunas de Corralejo – národní park s písečnými dunami na severovýchodním pobřeží nebo úchvatné větrné mlýny Molino de Antigua.

corralejo

Tento rybářský ostrov je známý také tím, že na něm žije mnoho koz, které zde odnepaměti chovají místní pastevci. V obchodech Vám proto nabídnou čerstvé kozí sýry a v restauraci kromě čerstvých ryb i kozí pečínky podle speciálních receptů.

Ostrov je Mekkou vyznavačů surfingu, kitesurfingu a windsurfingu, ale zároveň ideálním místem pro rodiny s dětmi. Přístup do moře je tu totiž většinou velmi pozvolný.

Příhlásit k odběru Newsletteru