JÓGA NA KANÁRSKÝCH OSTROVECH

 surf10

Zažijte propojení jógy a pokud chcete i  surfovaní na vlnách Atlantiku na  nejkrásnějších pláží ostrova Fuerteventura (Kanárské ostrovy). Jóga i surf jsou vzájemně propojeni. Oboje člověka navrací blíž přírodě a spolehlivě si tak vyčistíte hlavu. Po celém světě se surfaři věnují surfování a józe zároveň. Právě jóga zlepší schopnost vaší koordinace, zvýší pružnost a pomůže stabilitě, kterou na prkně potřebujete.

 

SURF and YOGA

Sníte o tom, že si sjedete vlnu v průzračně modrém oceánu na jedné z nekrásnějších pláží Evropy? To se může stát skutečností, lekce surfu jsou vhodné pro úplné začátečníky (i pokročilejší), každá trvá 4 hodiny a učitel Matteo Condo, s více jak 10-ti letou praxí, vám pomůže tento sen naplnit.

Po každé lekci vás čeká drink zdarma v Sunset lounge surfařské školy. Ta sídlí přímo na pláži a je to místo setkání, pohody, relaxace, BBQ a parties.

Každý den začnete nebo ukončíte lekcí jógy, která jde se surfem ruku v ruce. Díky ní budete mít schopnost lépe vnímat své tělo  výuka na surfu je pak efektivnější.. Lekce vede lektorka s mnohaletou praxí,  Mgr. Apolena Tůmová, Iyengar yoga teacher certified, také nadšená surfařka. Na výběr je z variant, kdy můžete surfovat i jógovat nebo si vyberete jen něco.

TERMÍNY:

3.11 – 10.11    2016

16.3 – 23.3      2017

surf6surf3

CENA:

Only yoga                                9950,- (5 dní jóga)

Surf and yoga                       14550,-  (3 dny surf, 5 dní jóga)

Surf and yoga intensive       16550,-  (5 dní surf,  5 dní jóga)

Only surf                               12950,-  (3 dny surf)

Only surf intensive               14950,-  (5 dní surf)

Doprovod, který nechce surfovat ani jógovat        6750,-

surf5surf4

Cena zahrnuje:

Ubytování 7 nocí

0/5 lekcí jógy

3/5 lekcí surfování

BBQ večeře

Přesun autem na lekce surfování

Půjčení vybavení (surf, neopren)

Lázeňský poplatek

Asistenci českého organizátora

Cena nezahrnuje:

Dopravu z ČR na Fuerteventuru

Transfer z letiště

Stravu

 

12788246_10208896745042616_777839637_nIMG_2552-1IMG_2539

 

Alternativně lze zajistit:

Okružní výlet lodí k ostrovům Lobos či Lanzarote

Jízda na koních či velbloudech v dunách

Lekce windsurfingu či kitingu

SUP (stand up paddleboard)

Lekce potápění

DOPRAVA

Cesta z České republiky na Fuerteventuru:

Nejlevnější letenky na Fuerteventuru, nabízejí nízkonákladové společnosti  SMARTWINGS. Srovnání letů najdete také na www.skyscanner.cz. Se zakoupením nejlevnějších letů vám rádi pomůžeme. Na Fuerteventuru se nejpohodlněji dostanete z Prahy charterovým letem,  a to vždy ve čtvrtek dopoledne. Cena zpáteční letenky je        8.700 Kč.

Cena taxi z letiště se pak pohybuje mezi 40 EU-45 EU.

 

UBYTOVÁNÍ

Apartmány Atlantic Gardem Beach Mate

Avenida Gran Canaria, 4, 35660, FuerteventuraLa Oliva, Spain

hotel2hotel hotel3hoel4

Ubytování je velmi na úrovni, k dispozici jsou dvoulůžkové apartmány s kuchyňkou a  vlastním sociálním zařízením. Bydlí se  přímo v Corraleju, 5 min chůze od pláže i od surfařské školy.  K dispozici jsou dva bazény obklopené  krásnou zahradou a altánky v Balinéském stylu. Využít lze tenisových kurtů, plně vybavené posilovny a samozřejmě baru.

FUERTEVENTURA

Fuerteventura, to jsou nejkrásnější pláže se zlato bílým pískem omývané průzračným tyrkysovým mořem. Díky svému tvaru a své poloze v blízkosti Sahary, má  tento vulkanický ostrov, jako jediný ze sedmi Kanárských ostrovů bílé písečné pláže. Teploty ani přes zimu neklesají pod 23° C a po celý rok převažuje slunečné počasí.

surf7

Fuerteventura je nejdelší a druhý nejrozlehlejší  ze sedmi  Kanárských ostrovů, a je rájem pro vyznavače všech surfových  sportů. Ti zde najdou více než sto přístupných pláží s křišťálově čistou vodou a bílým pískem, který na mnoha místech tvoří písečné duny. Ostrov je sopečného původu, a vyhaslé krátery jsou vidět ze všech stran. Fuerteventura nabízí nejhezčí pláže Kanárských ostrovů. Mezi nejznámější patří Morro Jable, Playa de Sotavento a Playa de Cofete – nádherná pětihvězdičková 15 km dlouhá pláž na poloostrově Jandía.  Kromě pláží s bílým a žlutým pískem zde také najdete pláže s černým lávovým pískem, například v Tarajaleju. Kromě surfování nabízí ostrov spoustu zajímavých míst jako například Dunas de Corralejo – národní park s písečnými dunami na severovýchodním pobřeží nebo úchvatné větrné mlýny Molino de Antigua.

corralejo

Tento rybářský ostrov je známý také tím, že na něm žije mnoho koz, které zde odnepaměti chovají místní pastevci. V obchodech Vám proto nabídnou čerstvé kozí sýry a v restauraci kromě čerstvých ryb i kozí pečínky podle speciálních receptů.

Ostrov je Mekkou vyznavačů surfingu, kitesurfingu a windsurfingu, ale zároveň ideálním místem pro rodiny s dětmi. Přístup do moře je tu totiž většinou velmi pozvolný.

Přihlášení a platby:

Místo je rezervované v momentě připsání 50 procent z  částky na účet . Kontaktní email ohledně přihlášení, plateb a případných dotazů: na Apolena.t@email.cz. Číslo účtu 7243157004/2700, zprává pro příjemce YOGA TRAVEL SPAIN.  Přihlášení na zájezd v listopadu 2016 je možné do 15.10. 2016. Na termín v březnu 2017 je přihlášení možné do 1.3.  2017. Než provedete platbu, ujistěte se prosím, že je ještě volná kapacita.

Storno:

Celá částka musí být uhrazena nejpozději 2 týdny před konáním zájezdu. Pokud zrušíte zájezd 2 týdny před termínem, částka bude vrácena. V termínu kratším než 2 týdny, dojde k jejímu stornu.

Zájezdy organizuje a prodává CK Aktivní dovolená, Yogazone, jako cestovní agentura, zájezd propaguje a zajišťuje  jógový program.

Příhlásit k odběru Newsletteru