Jóga pro začátečníky

Video kurz- 7 dílů

Využijte možnosti začít s jógou podle videí. Ze zkušenosti s klienty vím, že i tímto způsobem je možné se jógu naučit. Výhodou je:

  • Sami si zvolíte, v jakém čase budete praktikovat.
  • Žádné lekce vám nepropadají jako u běžných kurzů, když třeba onemocníte.
  • Videa si můžete přehrávat několikrát a vracet se k jednotlivým akcím.
  • Praxe z pohodlí domova, chalupy nebo i na dovolené.
  • Můžete praktikovat s kamarádkou nebo přizvat členy rodiny.

Se začátečníky pracuji mnoho let a veškeré zkušenosti jsem zúročila právě v nabídce tohoto kurzu. Vše je jasně a srozumitelně vysvětleno, abyste se opravdu něco naučili a pochopili základ jógové praxe v oblasti asán a zároveň se lehce dotkneme i filosofie jógy jakožto duchovní nauky.

Krátká ukázka, jak vypadají jógová videa:

Kurz obsahuje 7 lekcí s platností linku 1 rok. Naučíte se základní asány vestoje, vsedě i obrácené pozice (nohy za hlavu:). Celkem 25 základních pozic se stopáží 40-50 min každého videa. Pomůcky nepotřebujete, pokud máte bloky nebo jógový pásek, je to fajn, ale zatím pro začátek není nutné.

V kurzu na sebe jednotlivé lekce logicky navazují a výsledkem by mělo být zvládnutí všech základních pozic a jejich porozumění.

Pokračovat pak můžete kurzem Jóga a fyzioterapie, kde se stále budete pohybovat v jemnějších akcích, ale vše už jde více do hloubky a pochopíte fungování svého těla. Případně doporučuji sekci Videa na doma, kde se každý týden objeví nová sekvence. Cena kurzu pro začátečníky 990,-

Sleva na 850,- platí pouze do 31.1.2021.