Videa na doma

Jednotlivá videa pro domácí praxi

Nemáte čas chodit na veřejné lekce, nebo si chcete ještě k běžným hodinám ve studiích přidat domácí praxi? Každý týden nové video. Všechny úrovně pokročilosti od Levelu 1 (začátečníci a mírně pokročilí) až po Level 3 (pokročilí). Platnost linku na videa je 1 měsíc.

Každá sekvence má 40 – 60 minut. Vše je podrobně vysvětleno, každou pozici pochopíte a naučíte se ji dělat správně, tak aby přinášela benefity. Mezi asánovou praxi jsou i videa s dechovými techniky- pranayamou.

Doporučuji mít alespoň 2 jógové bloky a pásek, případně časem pořídit, pokud se budete józe věnovat pravidelně.

Nechcete kupovat zajíce v pytli? Zkuste si video zdarma.

Videa prosinec 2020

Video 1/12 Element prostoru v jógové praxi. Zamření na lineární i horizontální linie v těle, tak aby v organickém těle vznikl prostor. Level 2. Pomůcky: židle, bloky.

Videa listopad 2020

Video 1/11. Intenzivní sekvence zaměřená na předklony vsedě i vestoje. Pokročilejší rotace. Level 2-3. Pomůcky: bloky.

Video 2/11. Sekvence mix pozic, Virabhadrasana 3 a pranayama. Level 1-2. Pomůcky bloky, deka.

Video 3/11. Jak na záklony, aby byly zdravé a pro tělo prospěšné. Jemnější praxe. Level mix. Pomůcky: pásek, bloky, židle

Video 4/11, mix pozic bez pomůcek (v závěru židle). Sekvence pozic vestoje (dynamicky) klasicky následovaná pozicemi vsedě, objeví se i lehký záklon a rotace. Vhodné i pro začátečníky.

Videa září 2020

1/9 Uvolnění spodních zad. Jedna z nejoblíbenějších sekvencí pro prevenci bolesti zad či zmírnění bolesti. Level mix, vhodné i pro začátečníky.