Apolena Tůmová

Když jsem před lety stála na pomyslné křižovatce, zda-li zůstat jako redaktorka v novinách nebo se vydat jiným směrem, vybrala jsem si druhou možnost. Vystudovala jsem klasickou jógu v Kalifornii a v té době už jsem také byla v kontaktu s Iyengar jógou. Můj vztah k Iyengar józe? Stejně jako v jiných vztazích, zpočátku opatrný, střídalo se období iluzí a deziluzí. Dodnes se někdy hádáme a pak zase usmiřujeme. Jóga se postupně stala náplní mého života, osobně i profesně. Učí mě obrovské sebedisciplíně a oplácí nalezením vnitřní svobody. Je pro mě zrcadlem, kde se odráží tělo i duše a oboje se postupně kultivuje. Byť to občas bolí.

Vzdělání a osvědčení:

 • 1999-2002- VOSP Dis.
 • 2003-2009 PACR Mgr.

Certifikáty:certification-mark-black

 • 2012-2014 Iyengar yoga, Intro I, II
 • 2011 Iyengar yoga Studies and Vinyasa studies in India
 • 2010 RYT-200 Certified Yoga Teacher USA (Hatha yoga)
 • 2009 Fitness yoga basic
 • 2007 Výživový poradce
 • Instruktor lyžování třídy „C“

Lenka Šuťáková

S jógou jsem se poprvé setkala v Austrálii před téměř osmi lety.  Postupně jsem přecházela ke stylům pomalejším. Při dynamické józe jsem se nikdy nemohla plně soustředit na důležité aspekty, a to zejména dýchání a správné držení těla. Zlom v mém přístupu k józe a i k životu vůbec nastal po mém pobytu v Indii.  Jóga mě vede k sebepoznání, zklidnění a je pro mě terapeuticko-­‐rehabilitačním prostředkem. Mimo jógy se ještě věnuji védské meditaci a ajurvédě, kterou již druhým rokem studuji.


Bhavna Rani

I used to think that practice of yoga makes the body strong and flexible but since I am in Iyengar yoga system it made my thoughts towards yoga very different .Iyengar yoga in every pose is actually Mediation in action .it is journey of discovery within you .Self realization ,which is the ultimate aim of yoga .I personally feel with the practice of  yoga  makes one  very focused and calm .It creates a invisible kind  of aura around you that you are ready to face any challenge in life .Thanks to B.K.S Iyengar who brought the yoga with Props that everybody can get precise alignment while they are in pose by using the props.

Certifikace:

 • Iyengar yoga teacher certified, INTRO I.II 2015

Zuzka Skálová

S jógou jsem se poprvé setkala již na taneční konzervatoři. Díky ní jsem začala poznávat tělo úplně z jiného úhlu pohledu. A nejen tělo, ale i sama sebe. Jóga mi přinesla rovnováhu do života, zvídavost k lidské tělesné schránce – co všechno dokáže, jak je pro nás důležitá a jak moc nás naše tělo ovlivňuje v životě. Líbí se mi pomocí jógy rozklíčovávat různá omezení. Pomáhat lidem. To je i mé velké přání. Předávat lidem radost z pohybu.

Certifikace:

 • Hatha yoga teacher,
 • taneční konzervatoř Duncan center
 • Iyengar yoga teacher training Intro II (2015-2017)

Martina Marunicová

Jógu jsem poprvé vyzkoušela v roce 2010 a hned po první lekci jsem věděla, že nebyla poslední. Nejenom že jsem si zpevnila celé tělo, ale znovu jsem se naučila správně dýchat a zklidnila si mysl. Začala jsem ji vědomě vyhledávat. Postupně mi jóga poodhalila i svou druhou stránku, nejenom tu fyzickou. Jsem sama k sobě – zároveň i k lidem v mém okolí – mnohem vnímavější a pozornější. Jóga se stala nedílnou součástí mého života, pořád se něco učím a zkoumám a krůček po krůčku odhaluji různá tajemství… :-)

Certifikace:

 • hatha jóga
 • workshopy a semináře (pranayama, hatha jako léčebný prostředek, ashtanga)

Libuše Magali

S jógou jsem se setkala v roce 1994, kdy jsem řešila zásadní osobní a vztahovou krizi. Seznámila jsem se systémem JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ, absolvovala certifikovaný cvičitelský kurz a 18 let pracovala na Moravě jako aktivní cvičitelka. Jóga mne prostoupila jako životní styl. Přináší mi životní rovnováhu a vede na cestě sebepoznání. Postupnou praxí jsem si vytvořila vlastní know-how Meditační RELAXjóga. Vede nejen k podpoře a rozvoji potřeb fyzického těla, ale zároveň učí pracovat s myslí a přináší konkrétní inspirace do řešení každodenních situací pro nastolení celkové rovnováhy v životě.
Jsem zároveň terapeutkou CESTY K UMĚNÍ SPOKOJENÉHO ŽIVOTA.
Pokud hledáte skutečné vyřešení vašich problémů a odpovědi na otázky, které vás už dlouho trápí, můžete se na mne obrátit. Ráda se vám budu individuálně věnovat.